+420 491 541 232
CZ

Produkce konopí

Věnujeme se výhradně pěstování EU registrovaných odrůd v přirozeném polním pěstebním cyklu. Naše konopí pěstujeme v oblasti CHKO Broumovsko. Jde o nádherný kout naší vlasti, který je téměř nedotčený moderní průmyslovou lidskou činností. Je to kraj průzračně čisté vody se zdravým ovzduším a živou půdou.

Všechno naše konopí pěstujeme v souladu se zásadami ekologického zemědělství a postupně také splňujeme zákonem stanovené podmínky pro označování veškeré naší produkce značkou BIO.

Konopný list a květ

Konopný list a květ

Zaměřujeme se na produkci odrůd s vysokým obsahem vybraných kanabinoidních látek (CBD, CBG, …) pro sklizeň konopného květu ke zpracování v potravinářském a farmaceutickém průmyslu. Klademe důraz na šetrnou sklizeň a šetrné následné zpracování.

Konopné semínko

Konopné semínko

Pro produkci kvalitního semínka k využití v potravinářském a kosmetickém průmyslu vybíráme ověřené odrůdy konopí. Také tady klademe důraz na šetrnou sklizeň a sušení při nízkých teplotách tak, abychom zachovali vysoké chuťové i kvalitativní charakteristiky suroviny. Více o produktech z konopného semínka naleznete v sekci Zpracovaní konopí

Konopný stonek

Konopný stonek

V produkci konopného stonku cílíme na budoucí zpracování na obnovitelné suroviny pro stavebnictví, papírenství a další průmyslové aplikace. Třetina produkce stonku vždy zůstane na poli a dostane se do půdy, abychom zajistili dostatek organického materiálu pro udržení zdravé a živé půdy pro budoucí roky.

Máte zájem o spolupráci?

Hledáte spolehlivého dodavatele toho nejkvalitnějšího konopí či produktů z našeho portfolia v BIO kvalitě? Sháníte technologie
či řešení pro zpracování a výrobu?

Kontaktujte nás